Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Gotowe projekty łazienki i kuchni. Wrocławskie biuro projektowe Monana Studio zaprasza do współpracy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kupiłeś lub remontujesz mieszkanie? Nie masz pomysłu, jak ono powinno wyglądać? Szukasz rozwiązań, które usprawnią funkcjonowanie Twojego mieszkania? Monana Studio, czyli wrocławskie biuro projektowe, pomoże Tobie spełnić marzenie o unikalnej i stylowej przestrzeni. Zespół architektów, którzy zrealizowali już niezliczoną ilość projektów, znajdzie najlepsze rozwiązanie. Nowoczesne trendy i nowinki z obszaru wzornictwa i designu nie są im obce. Projekty tworzone są w oparciu o indywidualne upodobania. Taki sposób współpracy gwarantuje uważność i dbałość o każdy szczegół. Zapraszamy do współpracy z Monana Studio.

Wrocławskie studio projektowania wnętrz – różnorodne i inspirujące portfolio

Dobry projektant wnętrz cechuje się indywidualnością, wyobraźnią i ciekawymi pomysłami. Dotychczasowe zrealizowane projekty Monana Studio, niezależnie od posiadanego budżetu, planu i możliwości, pozwoliły na zebranie doświadczenia i wiedzy, która jest wsparciem przy tworzeniu nowych zleceń. Studio projektowe zajmuje się wizualizacją kuchni (https://monanastudio.pl/wizualizacja-kuchni/), jak i łazienki (https://monanastudio.pl/wizualizacja-kuchni/). To pomieszczenia, które należą do najważniejszych w całym mieszkaniu. Z tego powodu aranżacja tych wnętrz powinna ułatwiać swobodne poruszanie się i zapewniać maksimum użyteczności. 

Monana Studio – architektura wnętrz najwyższej klasy 

Monana Studio realizuje projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych na terenie całej Polski. Z myślą o potrzebach klientów, biuro projektowe stworzyło dedykowaną ofertę, podzieloną na 3 warianty. Potencjalni klienci mają do wyboru projekt koncepcyjny, projekt kompleksowy i projekt kompleksowy z nadzorem. Do każdego z nich przygotowywana jest wizualizacja 3d pomieszczeń, spis wyposażenia i adresy sklepów. Cena uzależniona jest od wyboru pakietu, lokalizacji, zakresu prac i budżetu klienta. Skontaktuj się z Monana Studio i dowiedz się więcej!

 

Comments are closed.