Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jaki stabilny parasol tarasowy wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zastanawiając się, w jaki sposób zaaranżować wygodną przestrzeń wypoczynkową, warto zwrócić uwagę nie tylko na wygodne meble ogrodowe, ale też na dodatki. Stabilny parasol tarasowy to element, który z pewnością pozwoli na bardziej komfortowy odpoczynek, ale też wpłynie na poprawę estetyki otoczenia miejsca wypoczynkowego. Jak to możliwe?

Stabilny parasol tarasowy – niezbędnik na lato

W czasie upalnego lata warto każdą wolną chwilę spędzać blisko natury. Szukając miejsca, w którym odpoczniemy, warto zwrócić uwagę na przydomowy taras. Takie miejsce może posłużyć na wiele sposobów – może być to przestrzeń do podejmowania gości, podawania posiłków, ale też miejsce dla domowników do relaksu. Kluczem są odpowiednie meble i dodatki. Elementem, którego nie może zabraknąć jest parasol tarasowy. Stabilny parasol tarasowy to produkt, który nie tylko podniesie komfort odpoczynku, ale też zmieni odbiór tarasu. Nowoczesne parasole projektowane są w taki sposób, by chronić użytkowników, podnosić estetykę. Parasole dostępne są w wielu wariantach: czasze są okrągłe, kwadratowe, prostokątne.

Jak zaprojektowany jest stabilny parasol tarasowy?

Parasole tarasowe konstruowane są w taki sposób, by ich codzienne użytkowanie nie było problemem. Stabilny parasol tarasowy posiada główną oś, która wykonana jest z lekkiego aluminium. Na jej szczycie znajduje się czasza wykonana z tkaniny technicznej. Warstwa poliuretanu na czaszy sprawia, że jest ona zabezpieczona przed działaniem promieni UV, płowieniem czy niespodziewaną mżawką. Czasza może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach, co dodatkowo pozwala lepiej dopasować kąt padania cienia. Parasol można ustawić na podstawie z niewielkimi kółkami oraz hamulcem. Dzięki takiej podstawie przesuwanie parasola nie sprawi żadnych problemów.

 

Comments are closed.