Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Podatki: Jak rozliczyć swój podatek bez wychodzenia z domu? Z pomocą przychodzi Ci aplikacja Pitbot. Poznaj jej funkcje

Pinterest LinkedIn Tumblr

Rozlicz PIT nawet w 12 minut. Postęp technologiczny z powodzeniem zastąpił długie kolejki prowadzące do urzędu skarbowego. To ogromna wygoda dla blisko 80% Polaków, którzy co roku rozliczają swoje zeznanie podatkowe. Pitbot to rozwiązanie, które zaskakuje prostotą. Wszystko odbywa się przez Internet. Z poziomu telefonu lub aplikacji webowej uzupełnisz dane i wyślesz gotowe zeznanie podatkowe do urzędu skarbowego. Z każdego miejsca na świecie. Zapomnij o nerwach, stania w korku czy w kolejce. Wypróbuj najnowocześniejszą aplikację do rozliczeń podatkowych w Polsce już dziś!

Poznaj zalety programu Pitbot, aby sprawy podatkowe stały się prostsze

Założenie konta nic Cię nie kosztuje. Z Pitbot wypełnisz deklarację PIT-37, 36, 11. Dowiesz się, jak wypełnić pcc3 unikając surowych kar lub przekażesz swój 1% podatku na pomoc dla Ukrainy. Aplikacja Pitbot zmienia zupełnie postrzeganie rocznych zeznań podatkowych. Nie musisz tracić czasu na wypełnianie tradycyjnie formalności. Wystarczy kilka kliknięć, abyś zaoszczędził czas i nerwy i nie robił tego na ostatnią chwilę. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokój i nowoczesne technologie. Pitbot podpowie Ci o wybraniu ulg podatkowych i automatycznie sprawdzi poprawność danych. Skorzystaj z najszybszego sposobu rozliczania swoich podatków.

Aplikacja rozliczeniowa Pitbot – nie bój się o swoje dane

Zapomnij o ukrytych kosztach. Rejestracja konta jest darmowa. Płacisz dopiero za wybranie jednego z pakietów. Program korzysta ze specjalnych zabezpieczeń. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dane nie zostaną nikomu udostępnione. Wybierasz sprawdzone i bezpieczne narzędzie. Aplikacja do składania zeznań podatkowych Pitbot dopasowana jest do potrzeb każdego podatnika. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą lub pracujesz na umowie o pracę. Z Pitbot złożysz formularz PIT-11, 36 i 37 online. Przekonaj się sam jakie to proste na https://pitbot.pl/

 

Comments are closed.