Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Rowerki biegowe dla dzieci dwukołowe Cariboo. Pomysł na gwiazdkowy prezent

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas spotkań z bliskimi, rodzinnej atmosfery, przepysznego jedzenia, ale i prezentów. Właśnie to ostatnie wywołuje u dzieci uśmiech na twarzy i podekscytowanie. Wyczekują, aż pierwsza gwiazdka pojawi się na niebie i drepczą nogami, kiedy nie mogą się doczekać momentu otworzenia prezentów. Zabawek, które mogą dostać dzieci jest wiele. W modzie są obecnie gry, komputery, telefony, ulubieni bohaterowie. Jednak najlepszym prezentem dla dwu lub trzylatka, może okazać się rowerek biegowy. Dlaczego? O tym przeczytasz poniżej. 

Dlaczego warto kupić rowerek biegowy?

Dla rodzica najważniejsze jest, aby jego dziecko rosło zdrowe i stale rozwijało swoje umiejętności. W pierwszych latach jego życia jest to nauka nowych słów i stawianie pierwszych, samodzielnych kroków. Rowerki biegowe dla dzieci dwukołowe to zabawka idealna, która łączy w sobie naukę nowych umiejętności ze spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dla malucha jest to nowa forma aktywności, dzięki której wzmacnia mięśnie, zwiększa wydolność organizmu i poprawia koordynację ruchową. Jego lekka konstrukcja i niewielka waga, pozwalają na zabranie go w dalszą podróż w samochodowym bagażniku. Za sprawą rowerka biegowego, dziecko więcej czasu spędzi poza wózkiem, szlifując na nim równowagę. 

Konstrukcja rowerku biegowego Cariboo

Pojazd został wykonany z jednego elementu – stopu magnezu. Dzięki czemu jest lekki i waży tylko 2,4 kg. Z kolei opony piankowe bez problemu poradzą sobie z jazdą po twardym podłożu, asfalcie lub kostce. Rowerki Cariboo rosną wraz z dzieckiem Oznacza to, że dzięki dużemu zakresowi regulacji siodełka (nawet do 51 cm), rowerek będzie mógł być używany nawet przez kilka lat. 

Pojazdy marki Cariboo należą do wytrzymałych i solidnych jednośladów. Dzięki dodatkowym funkcjom, m.in. hamulcowi ręcznemu, rowerek jest bezpieczny dla malucha. Wejdź na https://cariboo.eu/pl i zapoznaj się ze wszystkimi dostępnymi modelami.

 

Comments are closed.