Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Sposób znany o połowy zeszłego tysiąclecia. Teraz zastosowany w kosmetyce

Pinterest LinkedIn Tumblr

Oto kolejny sposób na oryginalne zdobienia na paznokciach. Idea zaczerpnięta z technologii stosowanej od czasów Renesansu, kiedy to Mistrz Gutenberg wynalazł druk. Narzędzia i materiały do stemplowania w swym zamyśle nie odbiegają od starej technologii druku. Co to jest stemplowanie i jakie akcesoria do paznokci zastosować?

Prosty i racjonalny sposób

Do wykonania złożonego, efektownego projektu w zaledwie kilka minut nie trzeba wyszukanych umiejętności i certyfikatów potwierdzających biegłość w posługiwaniu się narzędziami, akcesoriami do paznokci i technologią.

Jedno machnięcie ręką, jak czarodziejską różdżką, a na paznokciach pojawiają się rysunki, których narysowanie pędzlem zajęłoby znacznie więcej czasu i wysiłku. Stemplowanie jest jedną z najpopularniejszych metod zdobywających rzeszę wielbicielek.

Jakie są zalety tłoczenia, jak stworzyć projekt i jakie tajemnice kryje technika?

Co to jest tłoczenie wzorów na paznokciach?

Stemplowanie to technika zdobienia paznokci, w której wzór jest drukowany ze specjalnej płytki wprost na paznokciach za pomocą stempla. Mistrzowie cenią technikę za prostotę, szybkość tworzenia projektu i łatwość, z jaka adaptuje się do niej akcesoria do paznokci. Klientki pokochały stamping dlatego, że dzięki niemu można zrealizować najbardziej kreatywne pomysły. Ze względu na prostotę stemplowanie jest również doceniane przez miłośników domowego manicure.

Ta technika ma wiele niezaprzeczalnych zalet

Dzięki stemplowaniu można odtworzyć najdrobniejsze szczegóły i linie obrazu. Często nie można wykonać takich detali za pomocą pędzla. Jeśli obraz jest nakładany na kilka paznokci, na każdym z nich wygląda tak samo. Na rynku dostępne są płyty z najszerszym asortymentem obrazów. Technika jest stosowana nie tylko w manicure, można tworzyć rysunki na innych powierzchniach, na przykład na tylnej ścianie telefonu komórkowego.

Aby wykonać efektowne stemplowanie, trzeba wykonać trzy proste kroki

Nałożyć farbę lub lakier na wzór znajdujący się na płycie szablonu; wydrukować wzór na nośniku; przenieś go ze stempla na płytkę paznokcia.

Narzędzia i materiały do stemplowania

Aby wykonać powyższe czynności, potrzebne będą akcesoria do paznokci

Są to metalowe płyty, na których w formie grawerowania znajdują się różne wzory i rysunki. Kupując płytkę, należy zwrócić uwagę, aby grawerowanie było wystarczająco głębokie – w takim przypadku nie będzie problemów z przeniesieniem nawet najmniejszego wzoru.

Do przechowywania wzorów można również użyć wygodnego i albumu do płyt lub organizera.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/akcesoria/akcesoria-akcesoria/.

Comments are closed.