Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Tablice suchościeralne – do nauki, pracy i zabawy. Znajdziesz je w sklepie internetowym Wally

Pinterest LinkedIn Tumblr

Akcesoria w postaci tablic suchościeralnych ułatwiają organizację pracy, pomagają dzieciom przy nauce czy podczas zabaw. Sprawdzą się praktycznie wszędzie tam, gdzie będą wykorzystywane. Z powodzeniem wypierają stare, dobrze pamiętane tablice zielone, które występowały w szkołach. Występują one pod różnymi postaciami, m.in. jako tablice magnetyczne i mobilne. Mają wiele zalet, np. zamiast kruszącej i pylącej kredy używamy znacznie lepszych kolorowych pisaków. Jak jeszcze mogą one pomóc w codziennych czynnościach? Sprawdziliśmy!

Tablice magnetyczne do dziecięcego pokoju. Nauka i zabawa w jednym

Tablica magnetyczna dla dzieci jest narzędziem przeznaczonym jednocześnie do nauki i zabawy. W ten sposób, razem z rodzicami, dziecko może uczyć się liter, alfabetu, podstawowych zadań matematycznych czy pisania po polsku. Łatwe ścieranie napisów za pomocą ścieraka jest dużym ułatwieniem. Dzieci w ten sposób mogą być na bieżąco z przyswajaniem materiału, zapamiętywaniem i uczeniem się nowych rzeczy. Tablice magnetyczne coraz częściej spotykamy w szkołach. Z powodzeniem zastępują one wysłużone już zielone tablice, po których jako uczniowie pisaliśmy kredą. W sklepie internetowym Wally masz dostęp do blisko setki produktów w kolorowych i bajkowych wzorach, które z pewnością przypadną dzieciom do gustu.

Tablice suchościeralne mobilne, które ułatwią codzienną pracę

Nie dość, że tablice suchościeralne montowane są bezpośrednio na ścianach, to klienci sklepu Wally mają do wyboru ich wersję mobilną. Ten rodzaj tablicy występuje w instytucjach użyteczności publicznej, podczas spotkań w salach konferencyjnych czy w firmowych biurach. Praktyczne kółka umożliwiają ich poruszanie się, bez obaw o wytrzymałość i elastyczność. Z łatwością przemieścimy naszą tablicę do poszczególnych pomieszczeń. Tablice wolnostojące są niezbędnym narzędziem w codziennej pracy i cieszą się niezmienna popularnością podczas burzy mózgów.

 

Comments are closed.