Ad
Ad
Ad
Ciekawe

TEC 2000 spray do klimatyzacji. Skuteczny preparat, który wyczyści system klimatyzacyjny w Twoim samochodzie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Serwis klimatyzacji powinno wykonywać się przynajmniej raz w roku. Jest to sposób na pozbycie się bakterii i grzybów, które gromadzą się wewnątrz naszego auta i mogą wpływać negatywnie na zdrowie podróżujących. Klimatyzacja ma zbawienny wpływ na nasz komfort jazdy w lecie, przydaje się również przy uciążliwemu parowaniu szyb. Profesjonalny serwis może kosztować nawet kilkaset złotych. Na rynku jednak istnieje preparat, który jest tani i skuteczny. 

Spray łatwy w użyciu. Bez demontowania systemu klimatyzacji

Uniwersalnym preparatem, który sprawdzi się przy dokładnym wyczyszczeniu i odświeżeniu klimatyzacji jest TEC 2000 spray do klimatyzacji. Jedna puszka kosztuje zaledwie 70 złotych. Preparat odświeża zapach, czyści układ, eliminuje nieprzyjemną woń wilgoci i stęchlizny. Zapewnia długotrwały efekt świeżości we wnętrzu samochodu, chroni system klimatyzacyjny, a także zdrowie kierowców i pasażerów. 

Serwisowanie klimatyzacji, oprócz corocznej wymiany czynnika chłodniczego i ozonowania pojazdu, ma na celu pozbycie się bakterii, grzybów oraz pleśni, które w momencie jej uruchomienia rozpylane są po kabinie pojazdu. Preparat TEC 2000 bazuje na bakteriobójczych i grzybobójczych składnikach, które zadbają o to, aby system klimatyzacyjny był czysty i sprawny przez długi czas.

Jak działa TEC 2000 spray do klimatyzacji?

Spray działa szybko i skutecznie i nie wymaga demontażu systemu klimatyzacyjnego w aucie. Jak go stosować? Wystarczy wyjąć filtr kabinowy, który znajduje się wewnątrz auta pod deską rozdzielczą od strony pasażera. Następnie uruchomić silnik i pozostawić na maksymalne chłodzenie wraz z zamkniętym obiegiem powietrza. W tym czasie wszystkie szyby w samochodzie powinny być zamknięte. W tym momencie wstrząsamy butelką TEC 2000, pozostawiamy na fotelu pasażera z rozpylaczem skierowanym na wprost klimatyzacji i naciskamy przycisk uwalniając środek do czyszczenia systemu klimatyzacyjnego na około 10 minut. 

Zalety stosowania regularnie środków do czyszczenia klimatyzacji

Regularne czyszczenie klimatyzacji pozwoli przedłużyć jej żywotność i uniknąć kosztownych awarii w samochodzie. Efektem tego może być spadek wydajności klimatyzacji, rozwój grzybów i bakterii, nieprzyjemny zapach, a w najgorszych wypadku naprawa części eksploatacyjnych, które odpowiadają za prawidłowe działanie całego systemu. Dlatego tak istotne jest, aby przynajmniej raz w roku sprawdzić sprawność klimatyzacji i uniknąć napraw, które mogą sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych. 

Comments are closed.