Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Wielofunkcyjny, domowy odkurzacz…

Pinterest LinkedIn Tumblr

Można jednoznacznie stwierdzić, że odkurzacz jest jednym z najważniejszych elementów z działu artykułów gospodarstwa domowego. Bez odkurzacza niezwykle ciężko jest utrzymać odpowiedni poziom czystości i estetyki panujący w domowym zaciszu. Poszukując dobrego odkurzacza warto zwrócić uwagę na jego wielofunkcyjność i zadaniowość dopasowaną do własnych potrzeb. Jednym z bardzo cenionych odkurzaczy na rynku jest model zelmer aquos. Czym dokładnie się charakteryzuje?

Zelmer aquos – wielofunkcyjny odkurzacz, który potrafi zadziwić

 

Zelmer aquos to odkurzacz, który jest niezwykle uniwersalny. Świadczy o tym możliwość pracy w dwóch trybach. Pierwszy z nich jest tradycyjnym trybem workowym. Do swojej pracy potrzebuje kompatybilnego worka, który będzie regularnie opróżniany po napełnieniu odkurzacza. Oprócz tradycyjnego trybu pracy istnieje również możliwość włączenia trybu wodnego. Wtedy Zelmer aquos staje się odkruzaczem na wodę, który pożądany jest przez dużą ilość osób. Mówi się, że wodne odkurzacze o wiele mniej rozpowszechniają kurz podczas sprzątania. W wyniku tego owy odkurzacz jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, którzy zmagają się z problemem kataru, kichania i nieżytu nosowego spowodowanego domowymi alergenami.

Zelmer aquos posiada mocny silnik charakteryzujący się dużymi możliwościami wchłaniania i zamykania w swojej budowie wszystkich brudów i zanieczyszczeń. Dokładając do tego bardzo długi – aż 9-metrowy kabel można być spokojnym o wygodę odkurzania nawet kilku pomieszczeń na raz bez konieczności przełączania odkurzacza. Wraz z modelem Zelmer aquos dołączana jest specjalna turboszczotka, której efektywność działania jest niesamowita. Wciąga każdą cząsteczkę kurzu nawet z powierzchni dywanowych.

Podsumowanie

 

Odkurzacz Zelmer aquos jest jedyny w swoim rodzaju. Wielofunkcyjność, uniwersalność, moc i praktyczność to cechy, które najlepiej opisują ten model odkurzacza. Chcąc zakupić odkurzacz kompletny i wytrzymały z szerokim pakietem zalet – nie ma co się zastanawiać, Zelmer aquos jest strzałem w dziesiątkę.

Comments are closed.