Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Zestaw noży kuchennych i nowoczesne garnki

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podczas przygotowywania posiłków istotna jest precyzja oraz bezpieczeństwo – odpowiednie zaopatrzenie naszej kuchni w zestaw noży kuchennych czy garnki sprawi, że gotowanie stanie się nasza pasją na całe życie. Na co zwracać uwagę podczas kupowania elementów wyposażenia kuchni? Czy projektanci mogą nas jeszcze zaskoczyć?

Zestaw noży kuchennych w stojakach

Zastanawiając się czy kupić jeden nóż czy komplet warto postawić na zestaw noży kuchennych – producenci proponują nam komplety składające się z przydatnych w kuchni noży. W stojakach znajdziemy noże do szatkowania warzyw, jak również noże do filetowania ryb, tasaki do mięsa, noże do obierania. Istotne jest to, z jakich materiałów noże te są tworzone – w przypadku nowoczesnych noży dostępnych na stronie gerlach.pl producent postawił na stal nierdzewna 18/10, która odznacza się wysoką odpornością na korozję. Poprzez wzbogacenie stali o pierwiastki takie jak chrom czy molibden stal stała się bardziej elastyczna, co przydaje się m.in. podczas filetowania ryb pod wybranym kątem. Pierwiastki te sprawiają również, że ostrza nie są podatne na kruszenie.

Jak zdobione są noże kuchenne?

Nóż to dzisiaj nie tylko przydatny element podczas krojenia czy filetowania – to również produkt, który może odmienić oblicze naszej kuchni! Zestaw noży kuchennych projektowany jest dzisiaj w taki sposób, aby uzupełniać przestrzeń i wzbogacać ją. Nowoczesne noże kuchenne posiadają rękojeści tworzone z materiałów takich jak naturalne drewno – poprzez odpowiednie profilowanie projektanci gwarantują, że nóż wygodnie i bezpiecznie będzie leżał w dłoni. Drewniane rękojeści doskonale wpisują się w trend rustykalny, skandynawski czy też loftowy. Takie noże będą pięknym i funkcjonalnym dodatkiem w naszej kuchni!

Comments are closed.