Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Nowoczesne podstawy drogowe – powiedz NIE prowizorycznym rozwiązaniom!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jeszcze do niedawna standardem na polskich drogach było stosowanie worków z piaskiem czy felg to obciążania znaków i innych oznaczeń umieszczonych tymczasowo na jezdni. Dzisiaj prowizoryczne i niefunkcjonalne rozwiązania nie znajdują już zastosowania. Dużym zaufaniem zarządców dróg i firm zajmujących się przeprowadzaniem remontów cieszą się produkty polskiego producenta. Czym charakteryzuje się podstawa drogowa Nicrobase? W jaki sposób można ją wykorzystać? Sprawdź!

Niezawodność w każdych warunkach: podstawa drogowa Nicrobase

Podstawa drogowa Nicrobase to uniwersalna baza przeznaczona do unieruchamiania znaków i innych pionowych urządzeń BRD – słupków, pachołków, ażurowych ogrodzeń czy tymczasowej sygnalizacji świetlnej. Przemyślana konstrukcja umożliwia wszechstronne wykorzystanie bazy. Umieszczono w niej uniwersalne otwory montażowe o zróżnicowanym kształcie, rozstawie i wymiarach. W bazie można umieścić więc zarówno klasyczny znak osadzony na jednej nodze, jak i zaporę, którą należy podeprzeć z dwóch stron.

Bazy dostępne są w dwóch wariantach. Mała podstawa ma wymiary 440x720x120 mm i wagę 20 kg, natomiast duża – 440x880x120 mm i waży 30 kg. Wykonane są z ekologicznego PCV produkowanego z przetworzonych odpadów fabrycznych (izolacji przewodów). Otrzymany materiał nie pęka, kiedy na bazę najedzie samochód, nie niszczeje pod wpływem ekspozycji na promieniowanie UV, skrajne temperatury i wodę.

Modułowa konstrukcja

Podstawy Nicrobase „poradzą” sobie również z wyjątkowo ciężkimi, wielkogabarytowymi tablicami. Pojedyncze bazy można w prosty sposób łączyć w rozbudowane platformy o dużej stabilności. Tak przygotowana podstawa będzie pewnym podparciem dla reklamy czy tablicy informacyjnej w rozmiarze XXL. Co ważne, nie potrzebujesz do tego specjalistycznych narzędzi. Poszczególne elementy łączone są modułowo.

Zastosowanie podstaw

Produkty polskiej marki znajdują szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są między innymi do:

  • wyznaczania nowych torów jazdy podczas remontów;
  • wygradzania wzdłuż jezdni powierzchni wyłączonej z ruchu;
  • zabezpieczania przestrzeni eventowych i placów budowy przy pomocy ogrodzeń ażurowych;
  • rozdzielania pasów;
  • zabezpieczania przestrzeni na lotniskach.

Comments are closed.