Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Rozliczenie pit z Holandii w Polsce – rozlicz jaaropgaaf za pomocą aplikacji

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jaaropgaaf jest Jednym z najważniejszych dokumentów, jaki pozwala otrzymać zwrot podatku z Holandii. Jest to odpowiednik naszego PIT-11, czyli formularz, na którym są dokładnie opisane szczegóły naszego przychodu wraz z zapłaconymi składkami. Pismo przygotowywane jest przez pracodawcę i wręczane pracownikowi po zakończeniu danego roku podatkowego. Co zrobić z takim dokumentem gdy już go dostaniemy? Najlepiej skontaktować się z nami na stronie https://aangifte24.com/ – proponujemy Ci dostęp do aplikacji, dzięki której szybko i skutecznie rozliczysz się z holenderskim urzędem.

Zwrot podatku z Holandii – jak działa aplikacja?

Potrafisz wyobrazić sobie wygodniejszą formę rozliczenia z fiskusem niż za pomocą swojego telefonu, który masz zawsze pod ręką? Jeżeli posiadasz już swoją kartę podatkową, wystarczy wprowadzić kilka wybranych informacji do panelu aplikacji, aby kalkulator przeliczył zwrot podatku, jaki możesz otrzymać. Uwzględni przy tym  potencjalne ulgi, które mogą Ci przysługiwać. Dzięki temu nowoczesnemu narzędziu rozliczenie pit z Holandii w Polsce nie stanowić będzie żadnego problemu. W razie jakichś wątpliwości skontaktujesz się drogą telefoniczną lub mailową z naszym doradcą finansowym, który będzie do twojej dyspozycji i pomoże w uzyskaniu jak najkorzystniejszego zwrotu. Zostanie Ci jedynie czekać na zwrot pieniędzy. Tutaj uzbroić się trzeba w cierpliwość, ponieważ Belastingdienst (Holenderski Urząd Skarbowy) nie ma wyznaczonego konkretnego terminu, w którym musi przesłać należne Ci pieniądze.

Rozliczenie podatku z Holandii –  jeszcze nigdy nie było tak proste!

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, czego oczekujesz i staramy się temu w pełni sprostać. Od dziś rozliczanie holenderskich podatków z kalkulatorem będzie przyjemne, bezpieczne i błyskawiczne. To wszystko w jednej cenie! Zaufaj nam i zacznij rozliczać się za pomocą naszej aplikacji. To gwarancja wygody i bezpieczeństwa. Koniec z wizytami w urzędzie skarbowym. Wejdź w tryb online!

Comments are closed.