Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Standy reklamowe zewnętrzne – dlaczego warto?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Standy reklamowe zewnętrzne to jeden z rodzajów reklamy, który sprawdza się doskonale w bardzo różnych okolicznościach. Standy takie wykorzystywane są zarówno przez firmy posiadające swoją stałą siedzibę, jak i w czasie różnego rodzaju wydarzeń organizowanych cyklicznie, jak targi i inne. Dlaczego warto zainteresować się tym rodzajem reklamy?

Standy reklamowe – reklama tania i skuteczna

Standy reklamowe zewnętrzne to przede wszystkim reklama niedroga. Wiele zależy jednak od konstrukcji samych standów. Mogą one być na przykład skonstruowane w taki sposób, że pozwalają na wymianę nadruku, który umieszcza się wewnątrz – na przykład pod warstwą elastycznego i transparentnego tworzywa. Taki stand zamawia się tylko raz, a później wystarczy tylko wymieniać plakat z nadrukiem, a więc jest to rozwiązanie dość tanie.

Innym rodzajem standów reklamowych zewnętrznych są modele, w których nadruk wykonany jest bezpośrednio na tworzywie, z którego wykonany jest stand i nie ma możliwości jego wymiany. Jak więc można się łatwo domyślić, stand taki musi być w całości wymieniony, kiedy dana akcja promocyjna się kończy i jest rozwiązaniem nieco mniej opłacalnym.

Możliwość łatwego dotarcia do przypadkowych przechodniów

Niezależnie od rodzaju, standy reklamowe zewnętrzne są przede wszystkim rozwiązaniem skutecznym. Stand taki może być wystawiony na zewnątrz, przed siedzibą firmy. Może więc przyciągnąć uwagę dość szerokiego grona potencjalnych klientów.

Dla firm takich, jak na przykład sklepy, kawiarnie, księgarnie, czy drobne zakłady usługowe wykorzystanie tego rodzaju reklamy może być sposobem na przyciągnięcie uwagi przypadkowych przechodniów. Sposób ten sprawdza się przede wszystkim w miejscach, w których ruch pieszych w okolicy jest bardzo duży.

Standy zewnętrzne – nie tylko funkcja reklamowa

Standy reklamowe mogą pełnić nie tylko funkcję reklamową, ale również czysto informacyjną. Dzieje się tak na przykład przy różnego rodzaju wydarzeniach, jak giełdy, targi i im podobne. Jeżeli wydarzenie takie organizowane jest w miejscu nieznanym odwiedzających, to umieszczenie standów w strategicznych miejscach może pomóc im odnaleźć drogę.

Na standach umieścić można również program danego wydarzenia. Tego rodzaju bardzo dokładna informacja może być dla wielu potencjalnych klientów bardzo atrakcyjna i z całą pewnością przyciągnie więcej odwiedzających. Umieszczenie na standzie dokładnego opisu wydarzenia pozwala na przyciągnięcie osób, które zainteresują się tylko jedną, konkretną atrakcją.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Standy reklamowe zewnętrzne.

Comments are closed.