Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Plan na odpoczynek

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zbliża się lato. Czas więc na to, aby pomyśleć o letnim odpoczynku. Nie tylko swoim, ale również swoich dzieci. Po to, aby przez cały czas nie musieli siedzieć w domu. Lato 2022 będzie zupełnie inne. Pierwszy raz będzie można poczuć pełną swobodę, bez żadnych obostrzeń, ciesząc się w pełni słonecznym odpoczynkiem. W końcu będzie można beztrosko cieszyć się wszystkimi urokami słonecznej pory letniej.

Obóz na jeziorze

Obozy młodzieżowe 2022 na pewno stanowić będą nie lada pokusę nie tylko dla rodziców, ale także dla samych dzieci. Dlaczego? Ponieważ będą miały zaplanowane całe siedem lub czternaście dni. Wszystko zależne jest od tego, jak długi będzie dany wyjazd. Wśród ciekawych ofert znaleźć można ten, który organizuje Róża Wiatrów. Zapraszają oni do tego, aby przez cały czas trwania wyjazdu, cieszyć się swobodnym rejsem po mazurskich jeziorach. Czy to możliwe, żeby przez cały ten okres żeglować? Oczywiście, że tak. Wszystko bowiem odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora.

Nocleg na jeziorze

Wielu rodziców nie miało okazji do tego, aby nocować na jachcie, w kabinach koedukacyjnych. W dawnych czasach o takich formach obozów, kolonii, raczej się nie myślało. No ale teraz jest możliwość, aby o takich wyjazdach pomyśleć dla swoich dzieci. Wystarczy tylko, że rodzice wybiorą odpowiedni obóz młodzieżowy. Nikt się nie musi o nic martwić. Taka forma wyjazdowa dedykowana jest dla młodych ludzi bez konieczności posiadania specjalnych umiejętności. Na jachcie, oprócz innych uczestników, przebywać będą także specjalnie wyszkoleni instruktorzy i opiekunowie, którzy będą czuwali nad bezpieczeństwem uczestników. Noclegi na jeziorze, bez konieczności schodzenia na ląd, na długo pozostaną w głowach młodych uczestników.

Samodzielność ponad wszystko

Obóz młodzieżowy 2022 położy duży nacisk na samodzielność. Dlaczego? Chociażby dlatego, że pożywienie młodzież będzie musiała samodzielnie przygotowywać. Jak to możliwe – powiedzą rodzice? Ano tak, ponieważ dzieci będą każdego dnia otrzymywać porcje żywieniowe, które będzie można przyrządzić w warunkach jachtowych. Bez obaw – również opiekunowie będą “skazani” na takie warunki. Można by powiedzieć, że są one spartańskie, ale na jachcie tak się żyje. Nie tylko podczas obozów żeglarskich, które obejmują rejs po Mazurach. Również samodzielne rejsy “oferują” takie właśnie warunki, których można się nauczyć od razu. Podczas takich urokliwych obozów dla młodzieży. 

 

Comments are closed.