Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jak tworzone są szafy na zamówienie?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wśród licznych mebli i dodatków, które często spotkać można w polskich domach szafy na zamówienie stanowią jeden z kluczowych elementów. Polacy chętnie decydują się na to rozwiązanie, podkreślając możliwość samodzielnego wyboru materiałów i akcesoriów, jak i dopasowania wnętrza szafy do własnych potrzeb. Jak jest w rzeczywistości? Czy taka szafa spełni nasze oczekiwania?

Szafy na zamówienie – w pełni funkcjonalne!

Powodem, dla którego szafy na zamówienie cieszą się takim zainteresowaniem jest przede wszystkim ich wysoka funkcjonalność oraz możliwość zaprojektowania mebla, który dopasowany będzie do już zaaranżowanego wnętrza. Szafy na zamówienie to też szansa na lepsze zaprojektowanie przestrzeni – mówią pracownicy firmy Rega Meble z Bielska-Białej, która oferuje nowoczesne szafy. Szafy na wymiar to idealne rozwiązanie, kiedy nie mamy wiele możliwości aranżacji i chcemy w jak najlepszy sposób wykorzystać przestrzeń danego przedpokoju. Szafy na zamówienie to również idealne rozwiązanie, kiedy w naszym mieszkaniu czy w domu znajdują się problematyczne wnęki i skosy. Szafy na zamówienie tworzone są od początku do końca w sposób indywidualny, z uwzględnieniem oczekiwań klienta, często również z materiałów najwyższej jakości, znacznie przewyższających elementy mebli dostępnych hurtowo. 

Poznaj zalety szafy na zamówienie

Wśród licznych zalet szafy na zamówienie warto mówić przede wszystkim o możliwości jej zabudowy praktycznie pod sam sufit. To rozwiązanie pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania, a co za tym idzie: lepszej organizacji przestrzeni. Szafy na zamówienie to też możliwość samodzielnego decydowania o ich wnętrzu – to my wybieramy ilość i rozmieszczenie półek czy szuflad, decydujemy o tym, czy w szafie znajdzie się drążek. To my też wybieramy akcesoria i decydujemy o ich cenie. 

Comments are closed.