Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowy komplet tarasowy – co wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wygodny komplet tarasowy pozwala w pełni cieszyć się latem. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziemy szeroki wybór zestawów wykonanych z materiałów o zróżnicowanych właściwościach i wykończeniu. Wśród proponowanych opcji szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się komplety z naturalnych materiałów, a w szczególności – rattanu. Czy warto wyposażyć swój taras właśnie w rattanowe meble? Sprawdź!

Rattanowy komplet tarasowy – w harmonii z Matką Naturą

Komplet tarasowy składający się z mebli wyplatanych z rattanu tworzy z bujną, żywą zielenią spójną całość. Główny budulec mebli, rattan pochodzący z giętkich pni palm rotangowych, wtapia się w zieloną scenerię, harmonijnie jej dopełniając. Ze względu na swoją plastyczną strukturę można kształtować go w dowolne, fantazyjne kształty. Meble rattanowe zachwycają niebanalnymi formami, giętymi liniami i naturalnością. Egzotyczny rodowód rattanu sprawia, że meble wnoszą do przestrzeni klimat przywołujący na myśl podróże w tropiki. W takich warunkach nietrudno się zrelaksować!

Meble rattanowe Vimine – ogród Twoich marzeń

Chcesz stworzyć w ogrodzie przytulny salon? A może marzysz o zewnętrznej jadalni, gdzie przy dużym stole będą spotykać się wszyscy domownicy i przyjaciele? Inspiracji do stworzenia wymarzonej przestrzeni szukaj w katalogu marki Vimine! Możesz wybierać spośród lekkich krzeseł, sof, foteli bujanych i huśtawek wyplatanych w całości ręcznie. Ciekawy efekt uzyskasz, kiedy połączysz ze sobą krzesła rattanowe z solidnym stołem z drewna tekowego. Co ważne,  meble rattanowe Vimine produkowane są z surowców pochodzących z ekologicznych źródeł – plantacji zrównoważonego rozwoju oraz recyklingu. 

Comments are closed.