Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Ogrodowe inspiracje na parasole tarasowe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Inspiracje na parasole tarasowe i aranżacje ogrodowe cieszą się wielkim uznaniem przez cały rok. Szczególnie mocno interesujemy się nimi wiosną i latem, ale także w porze nieco chłodniejszej, lubimy je oglądać w internecie.

Świeże powietrze o każdej porze

Niech inspiracje na parasole tarasowe i ogród sprawią, że będziemy mogli cieszyć się ze świeżego powietrza o dowolnej porze dnia. Wiele osób dąży do tego, aby jak najdłużej przebywać na dworze. Jak tego dokonać, kiedy mamy do czynienia z upalnym słońcem? Nie da się. Chyba, że będziemy mieli do czynienia z odpowiedniej wielkości parasolem na ogród, zapewniającym dużą ilość cienia. Może dobrą propozycją w takim wypadku stanie się parasol o średnicy 3m, z ruchomym ramieniem? Będzie można nim regulować w dowolną stronę – w zależności, gdzie akurat będzie padać słońce.

Proste inspiracje na parasole tarasowe

Pamiętajmy o jednej prostej zasadzie – siła tkwi w prostocie. Nie musimy wysilać się na wymyślne parasole ogrodowe, czy też egzotyczne rośliny, jeżeli chcemy urządzić przyjemny zakątek w swoim ogrodzie. Wręcz przeciwnie – możemy wybrać coś prostego, klasycznego, co zapewni nam odpowiednią ilość cienia. Parasole ogrodowe w kształcie kwadratu na aluminiowym stelażu, to bardzo solidna konstrukcja, która będzie w stanie wytrwać kilka (a czasem nawet kilkanaście) sezonów wiosenno – letnich. Czasza parasola w takich przypadkach wykonana jest najczęściej z materiału zapewniającego ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym przez cały dzień. 

Comments are closed.