Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble ogrodowe ze stołem – idealny komplet na lato

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak wykreować miejsce wypoczynkowe blisko domu, aby było ono dopasowane do potrzeb wszystkich domowników? Uniwersalnym rozwiązaniem okażą się meble ogrodowe ze stołem – komplet taki pozwoli czerpać pełnymi garściami z lata i cieszyć się wspaniałą aurą. Jakie komplety wybrać? Co proponują projektanci?

Technorattanowe meble ogrodowe ze stołem

Meble technorattanowe cieszą się od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem – kolekcje są rozbudowane, przez co możliwe jest dopasowanie mebli do danej przestrzeni oraz potrzeb. Technorattanowe meble ogrodowe ze stołem mogą być wykorzystane w letnich jadalniach, ale też jako komplety wypoczynkowe czy kawowe. Meble ogrodowe ze stołem tego typu oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, przez co ich przenoszenie nie sprawia żadnych problemów. Wierzch mebli okrywa plecionka technorattanowa – nieporowata struktura nie wchłania brudu, wilgoci. Meble technorattanowe mają uniwersalny charakter – sprawdzą się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, industrialnych czy skandynawskich.

Meble ogrodowe ze stołem z drewna

Szukając bliskości natury, warto postawić na meble ogrodowe ze stołem, w którym blat wykonany jest z naturalnego drewna. Stoły ogrodowe tego typu prezentują się zjawiskowo i świetnie sprawdzają się w aranżacjach rustykalnych, skandynawskich czy nowoczesnych. Najchętniej wykorzystywane jest drewno tekowe – to egzotyczna odmiana drewna, odznaczająca się wysoką odpornością na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci. Drewno takie zestawiane jest z aluminium – te dewa materiały tworzą ciekawy kontrast kolorystyczny. Stoły drewniane warto uzupełnić nowoczesnymi krzesłami, np. aluminiowymi lub też takimi, w których siedzisko i oparcie wykonane jest z trwałej liny polipropylenowej.

Comments are closed.