Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Usunięcie odrastających włosów na dobre

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wiele osób na świecie marzy o całkowitym usunięciu swoich włosów z określonych części ciała. Przeszkadzają im, a ich regularna depilacja bywa nie tylko czasochłonna, ale również bolesna. Nie mówiąc już o podrażnieniach. Aby na zawsze dać swojej skórze ukojenie warto jest sięgnąć po zabieg depilacji laserowej, który na zawsze pomoże i sprawi, że włosy z danej partii ciała już nigdy nie odrosną!

Przygotowanie i charakterystyka zabiegu depilacji laserowej

Depilacja laserowa powinna być przeprowadzona krok po kroku w oparciu o wszystkie reguły. Pierwsze należy prześledzić swój organizm pod kątem możliwych przeciwwskazań. Jeśli nie jest się w ciąży, nie karmi piersią, nie ma cukrzycy oraz chorób skórnych to z powodzeniem można poddać się zabiegowi depilacji laserowej. Przed zabiegiem skóry nie powinno poddawać się działaniu promieni słonecznych. Za każdym wyjściem z domu powinno się smarować skórę kremem z wysokim filtrem. Dodatkowo kilka tygodni przed zabiegiem należy przestać golić dane miejsce, aby nie zaburzyć naturalnego procesu wzrostu włosa. 

Oprócz tego odpuszcza się różnorodne kremy i peelingi zawierające kwasy czy retinol. Bardzo ważna jest również farmakologia – jeżeli przyjmuje się jakieś leki fototoksyczne to należy skończyć ich zażywanie przed zabiegiem.

Po spełnieniu tych wszystkich kryteriów przychodzi czas na zabieg. Doświadczona osoba przeprowadza ankietę z swoim klientem aby mieć pewność co do wszystkich parametrów. Następnie w oparciu o gęstość włosów i kolor skóry nastawia laser na odpowiednią moc i planuje czas trwania jednego zabiegu, który w przyszłości będzie powtarzać kilkakrotnie. Tylko wtedy efekt będzie długotrwały…

Depilacja laserowa Toruń

Toruń to bardzo duże miasto na mapie Polski. Właśnie w takich miejscach trzeba szukać dobrych salonów kosmetycznych. Duża konkurencja na rynku i dostęp do najlepszych specjalistów sprawia, że wykonywane przez salony zabiegi są bardzo dokładne i profesjonalne. Nie warto ryzykować i powinno udać się do salonu z najlepszymi opiniami.

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-torun/

Comments are closed.